درباره داناآزما

افسانه‌ی داناآزما

داناآزما داستان خود را از جایی آغاز کرد که جمعی گرد هم آمدند تا طرحی نو دراندازند به دنیای تجهیزات آزمایشگاهی در کشور. داناآزما حاصل اندیشه، تلاش، علم، و خردورزی جمعی از جوانان این مرز و بوم است که در سال ۱۳۸۴ اقدام نمودند به ایجاد مأمنی که بتواند محملی باشد برای آنانکه در پی خرید تجهیزات آزمایشگاهی بودند. این شد که شد اینچنین! و اینچنین بود که خم اندر خم و پیچ اندر پیچ های این مسیر صعب و طاقت فرسا را پسِ پشت نهادیم و هم اینک گردن فراز و فروتنانه تن در داده ایم به خدمت رسانیِ پژوهشگران و متصدیان امور آزمایشگاهی. داناآزما مفتخر است به ارائه خدمات متنوع در زمینه تجهیزات آزمایشگاه شیمی، وسایل آزمایشگاه میکروبیولوژی، تجهیزات آزمایشگاه بیولوژی سلولی مولکولی، وسایل تجهیزات آزمایشگاه داروسازی، وسایل آزمایشگاه تحقیقاتی، تجهیزات آزمایشگاه کشاورزی، وسایل آزمایشگاه نفت و گاز، تجهیزات آزمایشگاه آنالیز مواد، وسایل آزمایشگاه لبنیات، و تجهیزات آزمایشگاه صنایع غذایی و صنعتی و ... .
داناآزما بر آن است تا بهترین ها را به بهترین نحو ممکن تقدیم شمایانی کند که بهترین انسان ها هستید در این پهنه ی بیکران که لاینقطع می پیوندد به آسمان و کهکشان های دوردست و بعید. همراهی شما را در دیدگان خود آرزو می کنیم و قدر می دانیم حضور پر مهرتان را.

با کیفیت ترین تحهیزات آزمایشگاهی را از داناآزما بخواهید.

کیفیت تضمینی

کیفیت تضمینی

تمامی محصولات ما با کیفیت تضمینی می باشند و از بهترین برند های جهان تهیه و توزیع می شوند. شرکت دانا آزما تمامی محصولات را تضمین کیفیت می کند و خرید مطمئن و استفاده با خاطری آسوده را برای مشتریان سراسر میهن عزیزمان به ارمغان می آورد.

قیمت منصفانه

داناآزما با حذف واسطه های فروش و تأمین از مبادی اصلی و واردات تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، لوازم آزمایشگاهی و لوازم کمک آموزشی بهترین، مناسب ترین و رقابتی ترین قیمت را در سراسر کشور برای هموطنان عزیز به ارمغان می آورد.

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

هموطنان عزیز سراسر کشور، همه مدیران آزمایشگاه ها مدارس و دانشگاه ها در هر نقطه از میهن عزیزمان با مراجعه به سایت داناآزما می توانند محصول مورد نظر را مقایسه و انتخاب کنند، ثبت سفارش نمایند و محصول مورد نظر در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرند.

داناآزما مرجع اصلی فروش تجهیزات آزمایشگاهی

ارائه دهنده با کیفیت ترین و خاص ترین نمونه های وسایل آزمایشگاهی، انواع مواد شیمیایی، تجهیزات آزمایشگاهی، وسایل کمک آموزشی آزمایشگاهی. از فروشگاه داناآزما دیدن فرمائید.

داناآزما، بی رقیب در دنیای وب

داناآزما به هنگامی که آغاز کرد زیست خود را به سال ۸۴ در ذهن داشت تا خویش را سر کند از دیگرانی که در فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کردند تا در رقابتی سالم و منصفانه ایشان را با سرعت پشت سر گذارد. از همین رو بود که اندیشه های دور و دراز خویش را متصل کرد به منطق و علم و نیاز سنجی مشتریان ارزشمند خود. خداوندگار دو عالم نیز یاری رساند و مدد بود بنیان‌گزاران و معماران جوان داناآزما و روزها به خیر و برکت گذشتند تا به امروز. هم اینک داناآزما در قامت و هیأت پر ابهت یک سایت فروش لوازم آزمایشگاهی قد بر افراشته است تا همگام با پیشرفت تکنولوژی و نیاز های تازه‌ی بشر، چهره‌ی نوین خویش را به همگان بنمایاند و در این هنگامه‌ی بی در زمان، دنیای اینترنت را به تسخیر محصولات‌اش درآورد و سایه سیطره اش را بگستراند بر سردر بازار تجهیزات آزمایشگاهی در اندرون دنیای وب. چنین شد که هم اینک شاهد راه اندازی سایت داناآزما هستید. امید مؤسسین داناآزما به سان سال های گذشته کماکان به پروردگار جهانیان است و همراهی شما گرامیانی که در آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، مدارس، اصناف، و ... مشغول به فعالیت‌اید. حضور شما عزیزان می تواند داناآزما را سفیدروی گرداند در دنیای وب.
تلاش داناآزما بر این مورد متمرکز شده است تا رضایت خاطر شما کاربران گرامی از سراسر کشور به تمامی جلب کند تا رسالت اصلی خویش را به سرمنزل مقصود رساند. داناآزما به صورت شبانه روزی در خدمت شما ست تا متقاوت ترین خدمات در زمینه فروش تجهیزات آزمایشگاهی را تقدیم حضور تان نماید.

ژ 1-1
۰

کارکنان

ژ 1-2
۰

محصولات

ژ 1-3
۰

تعداد مشتریان

ژ 1-4
۰

تعداد شعب